Filia w Tomaszowie Lubelskim

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Kalendarz wydarzeń

April 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

13 kwietnia przypada Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „...I tylko pamięć została po tej katyńskiej nocy...”. Wystawa jest wyrazem hołdu dla ofiar tej zbrodni. Ekspozycja składa się z książek o tematyce katyńskiej, dostępnych w bibliotece i prezentowana jest w czytelni biblioteki.

Czytaj więcej...

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Tomaszowie Lubelskim włączając się w obchody Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, zorganizowała wystawę książek dotyczących autyzmu dostępnych w placówce.
Celem wystawy jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu, który wciąż pozostaje tajemniczym zaburzeniem mózgu.

Czytaj więcej...

W 2018 roku przypada 135 rocznica urodzin Józefa Czechowicza. Z tej okazji Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do obejrzenia wystawy zatytułowanej „Józef Czechowicz – niezwykła postać w polskiej awangardzie”. Na wystawie znajdują się zbiory dostępne w bibliotece.

Czytaj więcej...

"Za samą szlachtę bić się nie będę, chcę wolności dla całego narodu i dla niej wystawię tylko me życie"
Zapraszamy do oglądania wystawy poświęconej 234. rocznicy wybuchu powstania kościuszkowskiego. Na wystawie prezentowane są publikacje książkowe oraz artykuły z czasopism znajdujące się w zbiorach biblioteki.

Czytaj więcej...

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do obejrzenia wystawy „Żołnierze Wyklęci – bohaterowie niezłomni, niepokorni, niepodlegli” przygotowanej z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Celem wystawy jest przywrócenie pamięci o zapomnianych bohaterach, których w czasach PRL nazywano bandytami. Na wystawie prezentowane są publikacje książkowe oraz artykuły z czasopism, przedstawiające historie ludzi, dla których walka o wolność ojczyzny z każdym jej wrogiem stanowiła oczywistość.

Czytaj więcej...

Biblioteka czynna

gotom.png

Szukaj

Logowanie

FB