Filia w Tomaszowie Lubelskim

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Kalendarz wydarzeń

February 2019
S M T W T F S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Zaproszenie do udziału w projekcie edukacyjnym

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Tomaszowie Lubelskim zaprasza uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym "Baśnie i legendy polskie w komiksie" organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.
Celem projektu jest podjęcie działań w zakresie animacji czytelnictwa, rozbudzanie aktywności artystycznej dzieci i młodzieży, twórczego myślenia oraz zdobycie przez uczniów nowych umiejętności posługiwania się aplikacją internetową.

Projekt realizowany będzie w etapach. W pierwszym, uczniowie wezmą udział w zajęciach warsztatowych. Efektem przeprowadzonych zajęć będzie nabycie przez uczestników umiejętności stworzenia komiksów w aplikacji ToonDoo na bazie wybranego tekstu baśni lub legendy. W kolejnym etapie Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Tomaszowie Lubelskim zorganizuje konkurs, podczas którego zostaną wybrane najciekawsze prace. Kolejnej oceny dokona komisja, powołana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Najlepsze prace zostaną zamieszczone w portalu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, na podstronie dedykowanej projektowi. Laureci i wyróżnieni uczniowie otrzymają od organizatorów upominki oraz dyplomy.
Osobą odpowiedzialną za realizcję projektu w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filia w Tomaszowie Lubelskim jest nauczyciel bibliotekarz Elżbieta Rafalska.

Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (84) 664 38 38

Terminy realizacji poszczególnych etapów oraz regulamin i zasady uczestnicwa w konkursie w zakładce KONKURSY.

 

image001

image002

Biblioteka czynna

gotom.png

Szukaj

Logowanie

FB